17
Mar

Merhaba Farmasi!

Farmasi Kayıt işlemi bir Farmasi Temsilcisi aracılığı ile gerçekleşir. Farmasi Kayıt Formunu doldurduktan sonra en kısa sürede Farmasi yetkili danışmanları tarafından aranırsınız.
Farmasi hakkında tüm detaylı bilgilere sahip olup Farmasi danışmanı olursunuz. Farmasi Üyesi olduktan sonra Farmasiint.com adresinden giriş yapıp kullanıcı adı( tc kimlik no) ve telefonunuza gelen şifreniz ile;

 • Farmasi sayfanıza giriş yapıp HIZLI SATIN AL butonuna tıkladığınızda ürün kodu ekranını göreceksiniz.
 • Farmasi Kataloğu’ ndan almak istediğiniz ürünlerin kodlarını belirledikten sonra bu kodları ve karşılarına miktarlarını yazarak SEPETE AT butonuna tıklayınız.
 • Siparişiniz hazır olunca SATIN AL butonuna tıklayınız.
 • Satın Al işleminden sonra hediye olarak alacağınız ürünler otomatik listelenir.
 • Seçimlerinizi yaptıktan sonra DEVAM butonuna basınız.
 • Bu ekranda kayıt sırasında girmiş olduğunuz adres bilgileri karşınıza çıkar. Eğer siparişinizin farklı bir adrese gelmesini istiyorsanız ya da mevcut girdiğiniz adreste bir hata olduğunu görüyorsanız alt kısımdan “YENİ TESLİMAT ADRESİ TANIMLA” kısmından yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Siparişinizin kargo ile hangi adrese gelmesini istiyorsanız BU ADRESİ KULLAN butonuna basmalısınız. Ürünlerin teslimatı için doğru adres girilmesi çok önemlidir.
 • Karşımıza “Kargo Seçenekleri” bölümü           çıkıyor. Anlaşmalı kargomuz olan Aras Kargo sekmesinin sağ tarafındaki “SEÇ” sekmesine tıklayarak devam ediyoruz.
 • Ödeme Seçenekleri

Açılan yeni pencerede karşımıza “Ödeme Seçenekleri” bölümü çıkmaktadır. Hangi ödeme yöntemini kullanacaksak, o ödeme yöntemi altındaki “DEVAM” butonuna tıklıyoruz.
Farmasi ’de 3 tür ödeme seçeneği vardır.

 • KREDİ KARTI İLE ÖDEME: Elinizde bulunan herhangi bir kredi kartı ile tek çekim ve bazı kartlara da taksit seçenekleri vardır. KREDİ KARTI ile ödemeyi seçmenizi tavsiye ediyoruz.
 • BANKA HAVALESİ ile ÖDEME: Siparişi hangi hesaba yatıracağınızı bu seçeneği seçtikten sonra görürsünüz. Banka hesabını not edip bu hesaba AD SOYADDANIŞMAN KODU ve SİPARİŞ KODUNUZU mutlaka açıklama kısmına yazmalısınız.
 • KAPIDA ÖDEME: Kapıda ödeme seçeneğimiz nakit ödemelerdir. Kapıda ödemede kredi kartı ile ödeme seçeneğiniz yoktur! Kargo firması kapınıza ürünleri bırakırken sizden faturadaki miktarı tahsil eder. Ayrıca 4.99 TL ‘de kapıda ödeme hizmet ücreti vardır ancak FARMASİ bu değer karşılığında size hediye bir ürün göndermektedir. Bu da KAPIDA ÖDEME SIFIRLAMA ÜRÜNÜ olarak gelir. Kredi Kartı ile Tek Çekimde tüm kartlar kullanılabilmektedir.

Tek çekim seçtikten sonra sol tarafta KREDİ KARTI üzerindeki bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra en altta “Alışveriş Sözleşmesini, iptal, iade şartlarını okudum kabul ediyorum” kutusunu tıklayıp ve SİPARİŞİ ONAYLIYORUM butonuna bastıktan sonra siparişiniz verilmiş olur.
Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak ya da Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNUdoldurmanız yeterli.
Keyifli alışverişler…